Zemné práce

Zemné práce čelným nakladačom UNC

Poskytujeme zemné práce čelným nakladačom, ktorého prednosťou je práca v úzkych priestoroch a v ťažkom teréne. Pomocou manipulačnej lopaty s objemom 0,4 m³ je práca rýchla a efektívna. Šírka nakladača nepresahuje 1708 mm, čo zabezpečuje prejazd úzkymi priestormi medzi domami, plotmi  a pod.

Zemné práce spočívajú s vyčistením pôvodného, nechcenného materiálu (ako zemina, divo rastúce kríky a/alebo nežiadúce kamenivo). Následne návozom a úpravou potrebnej vrstvy na spevnenie podkladu (drvený štrk, makadam alebo drvený betónový recyklát) a v neposlednom rade finálnej úprave vrchnej vrstvy. Pre predstavu video na prezretie TU.

Preprava čelného nakladača je zabezpečená veľkokapacitným kontajnerom s možnosťou okamžitého nakladania nežiadúceho materiálu (stavebný odpad, zemina respektíve kamenivo) a zároveň dovozu štrkov, pieskov, kameniva, stavebného recyklátu ale aj reziva. Spomenutý materiál môžeme vysypať na kopu alebo zložiť hydraulickou rukou

Smykovy nakladac_UNC_Korsta.sk_II_paletizacne vidly

Paletizačné vidly

Manipulačné práce: nakladanie, vykladanie a manipulácia pomocou palitizačných vidiel s maximálnou hmotnosťou manipulovaného materiálu <1t.

Smykovy nakladac_UNC_Korsta.sk_II_hladka lopata

Hladká lopata

Zemné práce/úprava terénu, nákladka a manupulácia hladkou lopatou s objemom 0,4 m³.

Technické parametre:

  • dĺžka: 3327 mm 
  • šírka: 1708 mm
  • výška: 1990 mm
  • objem lopaty: 0,4m³
  • nosnosť: 1t 

Zemné práce poskytujeme primárne v okresoch: Bytča, Žilina, Považská Bystrica a Púchov. Prepravné náklady sú počítané s ohľadom na vzdialenosť čo má priamy vplyv na celkovú cenu poskytnutých prác. V tomto prípade sú vždy odporúčané zákazníkom komplexné slúžby kde je značný priestor na dohodu. 

Pre viac informácií ohľadom zemných prác alebo ceny nás môžte kontaktovať na:
tel. čísle: +421 908 556 974 alebo na email: info@korsta.sk

Aktualizované 06.10.2023